40 Yılı Aşkın Otomotiv Üretim Tecrübesi

40 Yılı Aşkın Otomotiv Üretim Tecrübesi

Dynaress, otomotiv sektöründe yılların tecrübesi ve bilgi birikimiyle kurulmuş, yenilikçi tasarım ve üretim anlayışını benimsemekte, üretim/montaj ve test makineleri alanında faaliyet göstermektedir. Otomotiv alanında üretim ve test süreçlerinde kendi geliştirdiğimiz montaj makinelerini kullanarak elde ettiğimiz derin tecrübeler, şimdi siz değerli müşterilerimizle buluşuyor. Bu süreçte edindiğimiz bilgi ve beceriler, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi anlamamızı ve mükemmel ürünler yaratmamızı sağlıyor.

Misyonumuz, özelleştirilebilir, modüler, kolay bakım ve onarım özelliklerine sahip müşteri dostu makineler üretmek. Kendi üretim süreçlerimizde kullandığımız makinelerin gelişimini, müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarına yönelik olarak şekillendiriyoruz. Bu sayede, müşteri ve tedarikçi ilişkisinden öte, güçlü iş ortaklıkları kuruyoruz.

Ana amacımız, ihtiyaca yönelik kolaylıklar sunan, her müşterinin özel gereksinimlerini karşılayabilen makineler üretmek. Ar-Ge çalışmalarımızı bu doğrultuda yoğunlaştırarak, sektördeki lider konumumuzu daha da güçlendiriyoruz. İnovasyon ve sürekli gelişim, faaliyetlerimizin temelini oluşturuyor. Dynaress olarak, müşteri memnuniyeti, kalite ve etik değerler bizim için her zaman önceliklidir.

Geleceğe dönük vizyonumuz, sektördeki yenilikleri öncüsü olmak ve teknolojik yenilenmeyi sürekli kılmaktır. Hedefimiz, her gün daha yükseğe uçmak ve müşterilerimize, ortaklarımıza ve topluluğumuza değer katmaya devam etmektir.

Görevimiz müşterinin dilinden anlamak ve ihtiyaca yönelik çözümler sunmak

Dynaress olarak, Ar-Ge ve inovasyona olan tutkumuzu, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve hep daha ileriye gitmek için birleştiriyoruz. Sektördeki uzmanlığımızı kanıtlamanın yanı sıra, ihtiyaçlara uygun çözümler sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için sürekli olarak yenilikçi yaklaşımlar geliştiriyoruz.

Makine Tasarımı ve Otomasyonunda Uzman Ekip

Üst Düzey Mühendislik Çözümleri

Modüler Yaklaşım

Dijitalizasyon ve Ar-Ge Tutkusu

Değerlerimiz

Firmamız, teknolojik yeniliklerin hızla ilerlediği bu çağda, sektörde liderliğini korumak için sürekli olarak en son teknolojileri takip eder ve bunları uygulamaya alır. Bu, bizi rakiplerimizden bir adım öne çıkarır ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmamızı sağlar.
 
 
Yaratıcılık ve özgünlük, ekibimizin temel değerleridir. Her birimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve beklentilerini aşmak için özgün ve yenilikçi çözümler geliştirmeye kendimizi adamış durumdayız. Bir teknoloji şirketi olmanın ötesine geçerek müşterilerimizin çözüm ortağı olarak iş birliklerimizi her geçen gün ileri seviyeye taşıyoruz.

THE BEST EXPERIENCE POSSIBLE

At our core, we prioritize our customers’ satisfaction, ensuring they feel valued and deeply committed to their projects. Building meaningful connections, we treat every customer like a friend, going the extra mile to ensure successful results and delivering top-quality sheet metal and fabrication solutions.

Generations of Excellence

In the past 50 years, Fabrik has transformed from a sourcing company into a contract manufacturing leader. Our success thrives on building trustful relationships with clients and suppliers, achieved through global expansion and service enhancement. Looking ahead, we are dedicated to upholding our tradition of innovation and delivering unparalleled manufacturing experiences for our clients for the next fifty years and beyond.

“For over 120 years, we have been at the forefront of steel industry innovation. Today, our dedication lies in spearheading the path to a sustainable future for steel and steel manufacturing. Together, we forge a greener and more sustainable tomorrow.”

Luke Stevenson

CEO of Fabrik