Ar-Ge Kültürümüzle Geleceğe Emin Adımlar

Otomotiv endüstrisi, sürekli gelişen teknolojiler ve değişen ihtiyaçlar doğrultusunda hızla ilerlemekte ve bu ilerleme, yüksek kaliteli yedek parçalara olan talebi artırmaktadır. Bu talebi karşılayan ve otomotiv sektöründe adını duyuran Oskim, inovasyon ve Ar-Ge faaliyetlerine odaklanarak sektörün önde gelen firmalarından biri olmayı başarmıştır. Şirketin bu başarısının arkasında, yaratıcılık ve mühendislik harikası olan Oskim Ar-Ge Merkezi yer almaktadır.

Arge-Merkezimiz, yedek parçaların kalite standartlarına uygunluğunu sağlamak için son derece titiz test ve kalite kontrol prosedürleri uygular. Bunun yanında gelişmiş simülasyon ve test yeteneği sayesinde, Oskim Ar-Ge Merkezi yedek parçaların prototip aşamalarında önemli ölçüde maliyet ve zaman tasarrufu sağlar.

Endüstri 4.0 Odaklı

Yarının Teknolojisini Bugünden Tasarlıyoruz! Sürekli gelişen teknolojiler ve inovatif yaklaşımlarla, sektörde öncü çözümleri müşterilerimize sunuyoruz.
 

Sürdürülebilir İnovasyon

Ar-Ge faaliyetlerimizle doğal kaynakları koruma ve atık azaltımı konusunda ileri teknolojiyle çalışıyoruz.

Fikirlerden Dünyalar Yaratmak

Çeşitli disiplinlerde çalışan ekip üyelerimizle, yaratıcı fikirleri hayata geçirerek, gelecekteki dünyayı şekillendirmeye ve geliştirmeye odaklanıyoruz.

Fabrik’s prominence in tubular products for the Oil & Gas (O&G) and other sectors is no accident. Our legacy includes the API-standard Fabrik Buttress Thread. Through our dedicated Research and Technology teams, we’ve established ourselves as an innovative ally for our tubular customers, constantly devising novel products and solutions to drive both our clients and the entire industry forward.

The Research and Technology Center collaborates closely with three other Fabrik research facilities. Furthermore, the headquarters of Fabrik Tubular Products in Houston hosts an exceptional product development team dedicated to providing continuous advancements in tubular innovations for the industry.

Forging the sustainable future of steel